Yaratıcı reklam fikirleri atölyesi

 

marka

Marka Oluşturma

İnovasya olarak, markanızın doğum esnasında ona en uygun ismi bulmak en önemli görevlerimizdendir. Markanızın, içinde bulunduğu bölge, sektör ve potansiyel müşteri kitlesi incelenerek hedeflerini ve misyonunu içinde barındıran olası isim listesi hazırlanır. Bu liste içerisinde en akılda kalıcı, fonetik ve ilgi seçici olanlar belirlenir. En sonunda son isimler arasında gerek marka sorumluları gerek konusunda uzman ekibimizin bir araya gelmesiyle seçim yapılır.

kurumsal

Kurumsal Kimlik

İnovasya, markanız ve müşterileriniz arasındaki sadakati ve ilişkiyi en yüksek noktada tutmaya çalışarak, sahip olduğu inovativ vizyonu ile markanız için en iyi kurumsal kimliği oluşturur. Müşterilerinize her zaman en etkili mesajları iletmek için yaratıcı fikir ve tasarımlarla rakipleriniz arasında fark yaratmanızı sağlarken markanız için tek bir algı yaratılmasını sağlar.

katalog

Katalog, Broşür ve Diğer Tanıtım Elementleri

İnovasya, markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak olan tüm materyallerin gerek dijital gerekse geleneksel mecralarda hazılanmasını sağlar.Ürününüzün en önemli noktalarından başlayarak tüm özelliklerini anlaşılır bir dil ile anlatır ve potansiyel müşterilerinizin sizi sizin istediğiniz gibi tanımasını sağlar.

modelleme

3D Modelleme

İşyerlerinizin daha rahat tanıtımı için 3 boyutlu olarak modellenecektir. Bu sayede müşterileriniz imkanlarını, ölçüleri ve olası yerlerini daha iyi tanıyacaktır. Çalışmaların hedefi, müşteriye karşı kağıt üzerinde sunumun ötesine geçerek projeye daha çok inanmasını sağlamaktır.

sosyal

Sosyal Medya

İnovasya, markanızın internette “var olmasının” kaçınılmazlığının altını çizerek, öncelikle markanızın bu mecrada itibar yönetimini yaptıktan sonra, sosyal paylaşım sitelerinde müşterilerinizle interaktif ve online bir iletişime geçişi ilke edinir. Bunların yanında geliştridiği uygulama ve oyunlarla markanızı daha cazibeli hale getirerek her yönden ulaşılabilir olmanızı sağlar.

web

Web Çözümleri

Firmanız için hazırlanan kurumsal kimliğe uygun, son teknolojiler kullanılarak projenin hedeflerine en uygun web sayfası tasarlanacaktır Hazırlanan sayfanın son teknoloji altyapısı sayesinde mobil kullanım, yönetim paneli, sosyal medya entegrasyonu ve Google SEO optimizasyonu barındırması en önem verdiğimiz konular arasındadır.

outdoor

Outdoor ve Indoor Reklam, Tabela ve Araç Giydirme

İnovasya, markanızı sektör içerisinde etkin bir hale getirmek amacı ile gerekli pazar araştırmasını ve yer tespitini yaptıktan sonra, medya planmasını yapar. Müşteri kitlesine en çok ulaşılabilecek yerlerin tespiti yapıldıktan sonra, yaratıcı ekibimiz tarafından hazırlanacak olan ilanlar ile gündem oluşturulur. Oluşturduğumuz reklam atölyesi ile tabela ve araç giydirme imalatını firmamız kendi bünyesinde çözmektedir.

email

E-posta Gönderimi

Müşterilerinize aylık ya da haftalık olarak, kampanya, duyuru ve etkinliklerinizi e-posta yoluyla ulaştırmanızı sağlayacak olan hizmettir. Firmanızın müşterilerini ve potansiyel müşterilerini içinde barındıran, gerek etkinlikler sonrasında gerek çözüm ortaklarının listelerinden elde edilen veriler sayesinde kitle oluşturulur. Gönderimi yapılacak içeriklerin daha ilgi çekici hale getirecek tasarımlar eklenir ve en sonunda gerekli altyapı kullanılarak mesajımız müşterilere ulaştırılır.

produksiyon

Tanıtım Filmi, Prodüksiyon, TV Reklam

İnovasya, markanızın ve ürünlerinizin tanıtımını sağlayacak olan tüm materyallerin dijital mecralarda hazırlanmasını sağlar. Ürününüzün en önemli noktalarından başlayarak tüm özelliklerini anlaşılır bir dil ile anlatır ve potansiyel müşterilerinizin sizi sizin istediğiniz gibi tanımasını sağlar.

org

Organizasyon

Bizimle çalışan bütün kurum ve kuruluşların memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı kendine ilke edinmiş bir firma olarak, toplantı, seminer, kongre, fuar, açılış, lansman, tören, festival, konser, gala gibi organizasyon alanlarında hizmet vermekteyiz.

phone

Mobil Uygulama Yazılımı

Müşterilerinize mobil yazılım konusunda deneyimli uzman ekibiyle tüm mobil platformlarda şirketlerin ihtiyaçlarına uygun mobil yazılımlar üretmektedir.

photo

Profesyonel Fotoğraf Çekimi

Her türlü sektöre uygun şekilde, en etkili ve en uygun medya araçları iletişimi için ihtiyaç duyacağınız fotoğrafları profesyonel olarak çekimlerini yapmaktayız.

Recent Projects

View Portfolio
Prodüksiyon
Grofen Tanıtım Filmi
Prodüksiyon
YDA Park Avenue – Şantiyeden
Prodüksiyon
Yol Hikayeleri Trt Belgesel
Prodüksiyon
Assos Documentary Teaser
Prodüksiyon
Sözün Bittiği Yer